Działalność SPCh ma charakter ekumeniczny

Forum dyskusyjne „Chrześcijaństwo w psychoterapii”

Sekcja Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich serdecznie zaprasza do udziału w forum dyskusyjnym „Chrześcijaństwo w psychoterapii” prowadzonym przez Zofię Adamowicz i Tomasza Niemirowskiego.
Forum będzie się odbywać raz na dwa miesiące w siedzibie ZG SPCh, Wilcza 66/68, w godzinach 17.15 – 19.30. Najbliższe terminy to: 22.I.2018, 26.III, 28.V.
Mamy nadzieję, że forum przyczyni się do kontynuowania budowy tożsamości Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Każde spotkanie będzie poświęcone pewnemu wybranemu zagadnieniu mieszczącemu się w tytule „Chrześcijaństwo w psychoterapii” . Przewidujemy następującą formę każdego spotkania. Zaczynać będziemy od krótkiej dyskusji panelowej na wybrany temat pomiędzy kilkoma zaproszonymi przez nas osobami. Do dyskusji panelowych będziemy zapraszać różne osoby, zarówno członków SPCh jak i gości z zewnątrz. W dalszej części każdego spotkania będziemy zapraszać do debaty na dany temat wszystkich uczestników. Osoby prowadzące forum będą dyskusję moderowały.
Temat danego spotkania i nazwiska zaproszonych panelistów będą podawane mailem przed każdym spotkaniem.
Do udziału w forum są zaproszeni wszyscy chętni. Udział jest bezpłatny. Nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie udziału.
Zofia Adamowicz, Tomasz Niemirowski, Anna Dębska (przewodnicząca Sekcji Psychoterapii SPCh)