Działalność SPCh ma charakter ekumeniczny

Pragniemy przedstawić Państwu książkę Pokonaj lęk. Jak przestać się zamartwiać i przezwyciężyć fobię, panikę i obsesję, którą objęliśmy patronatem. Jest to pozycja napisana przez wybitnych ekspertów w dziedzinie terapii zaburzeń lękowych.

pokonaj-lek-2 Przeznaczona jest ona dla osób, które zmagają się z różnego rodzajami lękami, w tym z atakami paniki,      zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi czy fobiami.  Pomoże im lepiej zrozumieć zaburzenia, na które cierpią, ale także oferuje konkretne wskazówki, jak radzić sobie z nimi i ostatecznie się ich pozbyć. Oferuje także narzędzia autodiagnostyczne, pozwalające stwierdzić, czy czytelnik powinien skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej. Wierzymy, że jest to pozycja, dzięki której wiele osób będzie miało szansę na pełniejsze, wolne od paraliżującego lęku życie.

Przedstawiamy opinię terapeutów, którzy polecają tę książkę:

Każdy, kto cierpi na zaburzenia lękowe, powinien przeczytać tę książkę! Ona powie ci, dlaczego doświadczasz lęku, i pokaże ci krok po kroku, co powinieneś z tym zrobić. Jest przyjazna czytelnikowi, łatwa do zrozumienia i oparta na najnowszych badaniach.

Judith S. Beck, dyrektor Beck Institute for Cognitive Therapy and Research

Polecam tę książkę wszystkim, którzy zmagają się z napadami paniki, lęku czy lękiem uogólnionym i poszukują sposobu na poradzenie sobie z tego typu problemami. Jeśli doświadczyłeś w swoim życiu tego, że lęk wymyka ci się spod kontroli, paraliżuje twoje działanie, ogranicza twoje możliwości i potencjał lub zabiera satysfakcję z życia, to ta książka jest dla ciebie. Potraktować ją można jako swoisty przewodnik, który dzięki praktycznym wskazówkom i ćwiczeniom uczy, jak akceptować odczuwane emocje i radzić sobie z lękiem, by odzyskać pełnię życia.

Krzysztof Demczuk, psychoterapeuta, prezes Fundacji Aplica

Książka w prosty i zrozumiały sposób zapoznaje z rodzajami zaburzeń lękowych. Jej największą wartością są konkretne wskazówki, pomocne w walce z lękiem. Obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą przestać się bać i zacząć żyć, a także dla bliskich chcących ich mądrze wspierać.

Magdalena Lipiak, psychoterapeuta i doradca zawodowyKsiążka dostępna jest na stronie Wydawnictwa eSPe – www.boskieksiazki.pl