ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

W dniu 31 maja sekretariat oraz studium są nieczynne

Aktualności

Tranzycja. „Zmiana płci” czy nowa odsłona rewolucji?

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich jako partner wydarzenia oraz Centrum Życia i Rodziny (główny organizator) zapraszają na konferencję Tranzycja. „Zmiana płci” czy nowa odsłona rewolucji?

Tytuł konferncji: Tranzycja. „Zmiana płci” czy nowa odsłona rewolucji?

Data konferencji: 30 listopada 2023, czwartek, od godz. 16.30

Miejsce: Centrum Kształcenia Młodzieży „Kuźnia”, ul. Stawki 4B, Warszawa

Podczas konferencji, która ma charakter przeglądu zjawiska, oprócz zreferowania stanu wiedzy naukowej nasi przedstawiciele zaprezentują m.in. standardy diagnostyczno-terapeutyczne dotyczące dzieci i młodzieży opracowane w ramach eksperckiego zespołu roboczego w ramach naszego Stowarzyszenia. Dokument, mający status projektu, który poddajemy niniejszym pod konsultacje społeczne, zostanie umieszczony na stronie spch.pl w dniu konferencji. Pełna nazwa dokumentu: „Standardy i wytyczne Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w zakresie diagnozy oraz terapii dzieci i młodzieży z problemami identyfikacji płciowej”.

Dostępna będzie także transmisja on-line. Osoby chętne do uczestnictwa proszone są o zgłaszanie się pod adresem mailowym biuro@czir.org, transmisja on-line będzie dostępna w mediach społecznościowych Centrum Życia i Rodziny. Udział w konferncji jest bezpłatny.

Opis wystąpień na konferencji pod linkiem: https://czir.org/wyjatkowa-konferencja-czir/

Współpracujemy:

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich

realizacja estinet.pl