ul. Wilcza 66/68, 00-679 Warszawa

Aktualności

Bieżące aktualności publikujemy również na naszym profilu w serwisie Facebook >>

Tranzycja. „Zmiana płci” czy nowa odsłona rewolucji?

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich jako partner wydarzenia oraz Centrum Życia i Rodziny (główny organizator) zapraszają na konferencję „Tranzycja. Zmiana płci czy nowa odsłona rewolucji?”.

czytaj więcej

Walne Zgromadzenie Członków

Zarząd Główny STOWARZYSZENIA PSYCHOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH informuje, 29 listopada 2023 roku, godz. 19.00 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków w formie on-line, na platformie zoom.
czytaj więcej

Szkolenie „Superwizja w psychoterapii”

Szkolenie obejmuje 120h zajęć i jego program jest zgodny z wytycznymi dla szkolenia superwizorskiego określonymi w projekcie Polskiej Rady Psychoterapii Ustawy o zawodzie psychoterapeuty.
czytaj więcej

Konferencja „Integracja i duchowość w psychoterapii’

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza na konferencję pt. Integracja i duchowość w psychoterapii. Zapraszamy psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, pedagogów, duszpasterzy i wszystkie osoby zainteresowane taką pomocą psychologiczną, która wspiera integralny rozwój osoby i bazuje na chrześcijańskiej wizji...
czytaj więcej

Grupa superwizyjna on-line dla psychoterapeutów

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza psychoterapeutów do grupy seminaryjno-superwizyjnej. Superwizja będzie prowadzona w podejściu integracyjnym w ujęciu chrześcijańskim.
czytaj więcej

Wieczór Autorski Anny Ostaszewskiej pod patronatem SPCh.

Wieczór Autorski Anny Ostaszewskiej: Ptaki. Czas nie istnieje Wieczór autorski prowadził będzie Paweł Kęska – dziennikarz, Radio Warszawa. Jako przerywniki będzie muzyka Marcina Stycznia  Oficjalna strona artysty – Marcin Styczeń...
czytaj więcej

Studium Pomocy Psychologicznej – edycja on-line

Program jest skierowany do osób, które chcą poszerzyć wiedzę i umiejętności z zakresu psychologii i pomagania. (więcej…)
czytaj więcej

Szkolenie uzupełniające dla psychoterapeutów niepsychologów

„Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza psychoterapeutów (w tym studentów 4-letniego podyplomowego szkolenia z psychoterapii), którzy nie są magistrami psychologii na Studium Uzupełniające z zakresu podstaw psychologii i wiedzy medycznej, mających zastosowanie...
czytaj więcej

Terapia ISTDP – nowe szkolenie w SPCH

Do oferty szkoleń Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich wprowadziliśmy dwie nowe pozycje: wprowadzenie do Terapii ISTDP (Precore Training) oraz całościowe szkolenie przygotowujące do prowadzenia psychoterapii metodą ISTDP (Core Training).
czytaj więcej

SPCh objęło patronatem Międzynarodowy Tydzień Małżeństw w Jastarni. 

„Międzynarodowy Tydzień Małżeństw” to wyjątkowy projekt, którego celem jest propagowanie idei trwałego, bliskiego i satysfakcjonującego związku w dzisiejszym świecie. Świętowanie, docenianie i wspólna zabawa są bardzo ważne dla budowania silnych...
czytaj więcej

Współpracujemy:

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich

realizacja estinet.pl