ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

W dniach od 1.05 do 5.05 sekretariat oraz studium są nieczynne!

Aktualności

Bieżące aktualności publikujemy również na naszym profilu w serwisie Facebook >>

Webinar UWAŻNA OBECNOŚĆ – O sztuce uważności i tworzenia relacji

Uważna obecność jest sztuką. Wymaga ona praktyki i regularnie podejmowanego wysiłku. Jednak w codzienności pełnej obowiązków i zadań wymuszających szybkie tempo życia, jest wręcz niezbędna
czytaj więcej

Zapraszamy na Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

Zapraszamy na Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa 7-14.02. W wielu miejscach, wiele atrakcji i wydarzeń. Odwiedźcie polskie nadmorski kurorty… będzie się działo.

czytaj więcej

Webinar PresJa – o sposobach radzenia sobie z presją świąteczną, rodzinną i społeczną.

Towarzyszy Ci PresJa? Wewnętrzny bądź zewnętrzny przymus? A może powinności i naciski superego, bądź sumienia? Szukasz tego, czego rzeczywiście Ty chcesz lub wybierasz? Posiadamy sumienie, zdolność do odczuwania winy, nadające sens życiu poczucie tego, co dobre, a co złe. Mamy różne ideały, do których dążymy a także wewnętrzny głos, który mówi, co potrzebujemy, a czego nie powinniśmy robić.

czytaj więcej

Tranzycja. „Zmiana płci” czy nowa odsłona rewolucji?

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich jako partner wydarzenia oraz Centrum Życia i Rodziny (główny organizator) zapraszają na konferencję „Tranzycja. Zmiana płci czy nowa odsłona rewolucji?”.

czytaj więcej

Walne Zgromadzenie Członków

Zarząd Główny STOWARZYSZENIA PSYCHOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH informuje, 29 listopada 2023 roku, godz. 19.00 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków w formie on-line, na platformie zoom.
czytaj więcej

Szkolenie „Superwizja w psychoterapii”

Szkolenie obejmuje 120h zajęć i jego program jest zgodny z wytycznymi dla szkolenia superwizorskiego określonymi w projekcie Polskiej Rady Psychoterapii Ustawy o zawodzie psychoterapeuty.
czytaj więcej

Konferencja „Integracja i duchowość w psychoterapii’

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza na konferencję pt. Integracja i duchowość w psychoterapii. Zapraszamy psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, pedagogów, duszpasterzy i wszystkie osoby zainteresowane taką pomocą psychologiczną, która wspiera integralny rozwój osoby i bazuje na chrześcijańskiej wizji...
czytaj więcej

Grupa superwizyjna on-line dla psychoterapeutów

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza psychoterapeutów do grupy seminaryjno-superwizyjnej. Superwizja będzie prowadzona w podejściu integracyjnym w ujęciu chrześcijańskim.
czytaj więcej

Wieczór Autorski Anny Ostaszewskiej pod patronatem SPCh.

Wieczór Autorski Anny Ostaszewskiej: Ptaki. Czas nie istnieje Wieczór autorski prowadził będzie Paweł Kęska – dziennikarz, Radio Warszawa. Jako przerywniki będzie muzyka Marcina Stycznia  Oficjalna strona artysty – Marcin Styczeń...
czytaj więcej

Studium Pomocy Psychologicznej – edycja on-line

Program jest skierowany do osób, które chcą poszerzyć wiedzę i umiejętności z zakresu psychologii i pomagania. (więcej…)
czytaj więcej

Współpracujemy:

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich

realizacja estinet.pl