ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

W dniu 31 maja sekretariat oraz studium są nieczynne

Aktualności

Studia podyplomowe „Seksuologia i psychologia rodziny z elementami profilaktyki. Płeć, rodzina i seksualność w obliczu wyzwań współczesności”

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza na nowe, unikalne studia podyplomowe:

„Seksuologia i psychologia rodziny z elementami profilaktyki. Płeć, rodzina i seksualność w obliczu wyzwań współczesności”.

Oferujemy Państwu unikalne i kompleksowe studia podyplomowe w modelu hybrydowym obejmujące swoim zakresem seksuologię z naukami o rodzinie, w tym z psychologią i socjologią rodziny, częścią dotyczącą profilaktyki, poradnictwa, bioetyki oraz terapii seksuologicznej. Wyróżnia nas spojrzenie na seksualność i płciowość w duchu chrześcijańskim i prorodzinnym, które umieszczamy w naturalnych ramach wartości, biegu życia i odpowiedzialności.  Zostają więc zintegrowane z całością życia jednostki, małżeństwa, rodziny i społeczeństwa. Takiego podejścia ogromnie brakuje. Jednocześnie stawiamy mocno na aspekt diagnostyczny czy praktyczny – stąd podejście profilaktyczne (zwłaszcza wobec dzieci i młodzieży). Czeka Państwa duża dawka zajęć z praktykami, w tym z zakresu stosowania terapii seksuologicznej.

Poszerz swoje kompetencje lub zacznij nowy rozdział w swoim rozwoju zawodowym! Będziesz studiować na uznanej chrześcijańskiej uczelni wyższej. Otrzymasz dyplom uczelni wyższej, ale studia powstały z inicjatywy i są realizowane w ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich. To pewna marka. Nie tylko w Polsce brakuje specjalistów z obszaru seksuologii i psychologii rodziny w ujęciu chrześcijańskim, zwłaszcza takich, którzy umieją się pewnie i sprawnie poruszać w trudnych wyzwaniach współczesności, do czego także chcemy Państwa przygotować. Zakres godzinowy i treściowy studiów wyróżnia nas pozytywnie na tle innych ofert.

Zapoznaj się ze szczegółami studiów

 

Współpracujemy:

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich

realizacja estinet.pl